Firma HOSTRA, spol. s r.o. byla založena v roce 2003 jako nástupce firmy Josef Honzík, která se již od svého vzniku, tj. od roku 1996 zabývala dodávkou kancelářského nábytku a sortimentem souvisejícím s realizací kancelářských a prodejních prostor.
Mottem naší společnosti je rychlý a precizní servis zákazníkům. Jsme připraveni ihned reagovat na Vaše potřeby a projednat všechny vznesené požadavky u Vás, či v prostorách naší firmy.

Firma HOSTRA Vám  dle Vašich požadavků zajistí kompletní dodávky interiérů pro jednotlivé kanceláře nebo ucelené provozy administrativních budov, bank, pojišťoven, hotelů, reprezentačních prostorů, prodejen apod.

Zajišťujeme dodávky na klíč, tj. od stavebních úprav, kompletního vybavení interiérů vč. dodávky a pokládky všech druhů podlahových krytin, sedacího nábytku, kuchyňských linek, atypické výroby, žaluzií, osvětlovací techniky, květinové výzdoby atd.

Firma HOSTRA v současné době nabízí šest ucelených tuzemských řad kancelářského nábytku a dalších 32 řad italského nábytku. Spolupracujeme se špičkovými tuzemskými i zahraničními výrobci sedacího nábytku.
 
Doufáme, že Vás naše nabídka uspokojí a budeme rádi, pokud se
na nás obrátíte s požadavkem zajistit řešení interieru podle Vašich představ.
 
OMLOUVÁME SE VŠEM NAŠIM ZÁKAZNÍKŮ, STRÁNKY SE V SOUČASNÉ DOBĚ UPRAVUJÍ A PŘIPRAVUJEME PRO VÁS STRÁNKY NOVÉ